KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061031
nr 1406 1031
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad -77, blommor i vas. Olja på pannå, 33x24 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:40:22
100 kr
400 kr
5 jul
Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman